Kausi 2018-2019 on jo alkanut osalla joukkueista, edustuksen ensimmäinen harjoituspelikin nähtiin Urheilutalolla jo jokin viikko takaperin. Myös monet juniorijoukkueemme treenaavat jo määrätietoisesti uutta kautta varten. Osalla aloitus on edessä lähiviikkoina. Mutta vielä ehtii hyvin mukaan!

Uuden kauden alkaessa uudet pelaajat ovat lämpimästi tervetulleita! Kokeilemaan pääsee ikäryhmänsä harjoituksiin muutaman kerran ilman maksua. Tarkemmat tiedot saat juniorijoukkueiden yhteyshenkilöiltä alla näkyvästä listasta.

Seuran kaikki joukkueet ja yhteyshenkilöt, myös aikuisten joukkueisiin, löydät tästä linkistä http://cocks.fi/yhteystiedot/

Kauden salivuorot löydät sivuiltamme sekä suoraan tämän linkin kautta http://cocks.fi/harjoitusvuorot/

Seuran juniorijoukkueet ja yhteyshenkilöt:

  • KäsisEskari (vuosina 2012–2014 syntyneet)

Lisätiedot: Timo Puhakka, timo.puhakka(at)elisanet.fi

  • Minipojat ja Minitytöt (vuosina 2010–2011 syntyneet)

Lisätiedot: Joni Salin, jonisalin(at)gmail.com

  • Tytöt F09 (2009 syntyneet)

Lisätiedot: Kaisa Kilpinen, kilpinen.kaisa(at)gmail.com

  • Tytöt E08 (2008 syntyneet)

Lisätiedot: Kaisa Kilpinen, kilpinen.kaisa(at)gmail.com

  • Tytöt D07 (2007 syntyneet)

Lisätiedot: Marja-Leena Yksjärvi, marja-leena.kohonen(at)elisanet.fi

  • Tytöt D06 ja D05 (2006 ja 2005 syntyneet)

Lisätiedot: Anne Puustinen, anne.puustinen(at)kotikone.fi sekä Teemu Nikkola, teemunikkola(at)gmail.com

 

  • Pojat F09 (2009 syntyneet)

Lisätiedot: Pekka Järvinen, pekkajarvinen(at)msn.com

  • Pojat E08 (2008 syntyneet)

Lisätiedot: Maria Masalin, maria.masalin(at)gmail.com

  • Pojat D07 (2007 syntyneet)

Lisätiedot: Juha Nieminen, juha.nieminen(at)riihimaki.fi sekä Marko Tulander, marko.tulander(at)kone.com

  • Pojat D06 (2006 syntyneet)

Lisätiedot: Tanja Poutiainen, poutiainen.tanja(at)gmail.com

  • Pojat CP05 (2005 syntyneet)

Lisätiedot: Tomi Nurminen, tomi.nurminen(at)columbus.fi

 

Seuran junioritoiminnasta vastaa seuran junioripäällikkö Viivi Kuja-Kyyny

viivi.kuja-kyyny(at)cocks.fi

044 586 4017