Juniorijoukkueiden treeniajat & paikat

Istuinkiven hallin käyttöä rajoittaa:
Yo-kirjoitukset 7.9.-25.9.2023 ja 7.3.-1.4.2024

Käsiseskari 2017-2018 syntyneiden yhteisryhmä
Lauantaisin klo 9-10 Cocks-Areenalla
Pekka Järvinen, p. 050 547 5347,
pekka.jarvinen@cocks.fi
PojatTytöt
Minipojat, 2015-2016 syntyneet
Lauantaisin klo 11-12 Cocks-Areenalla
Sini Peurala, p. 045 120 5545,
sintti8@gmail.com
Minitytöt, 2015-2016 syntyneet 
Lauantaisin klo 10-11 Cocks-Areenalla
Mirjami Salin, p. 044 532 3685, mirjami.salin@gmail.com
F14-pojat
Tiistaisin klo 18-19 Istuinkiven hallilla
Torstaisin klo 17:30-18:30 Istuinkiven hallilla
Heidi Koljonen, p. 040 747 9936
heidi.koljonen@saunalahti.fi
E13-F14 tytöt
Tiistaisin klo 16:40-18 Istuinkiven hallilla
Torstaisin klo 16:10-17:30 Istuinkiven hallilla
Jonne Keränen, p. 044 557 5886, keranenjonne92@gmail.com  
Kimmo Lähteenmäki, kimmo.lahteenmaki@gmail.com
D12-E13-pojat
Keskiviikkona klo 17-18:30 Urheilutalolla
Perjantaina klo 17-18:30 Urheilutalolla
Heidi Silvennoinen, p. 050 569 5650, heidi_silvennoinen@kolumbus.fi
D11-D12-tytöt
Tiistaisin klo 17:15-19 Hyrian liikuntasalissa
Torstaina klo 18:30-20 Istuinkiven hallilla
Perjantaina klo 16:30-18 Istuinkiven hallilla 
Jenni Virtanen, p. 040 771 9889, jennivirtanen0@gmail.com
D11-pojat
Maanantaina klo 16-17 Urheilutalolla
Keskiviikkona klo 17:30-18:30 Cocks-Areenalla
Perjantaina 16-17 Urheilutalolla
Jenni Tuomi, p. 040 7702670, tuomi.jenni@hotmail.com
C10-pojat
Tiistaina klo 16-18 Urheilutalolla
Keskiviikkona 16-17:30 Urheilutalolla
Perjantaina 16:30-18:30 Cocks-Areenalla
Henna Rintala, p. 040 701 6894, henna.rintala90@gmail.com  
C10-tytöt
Tiistaina klo 16-18 Urheilutalolla
Keskiviikkona 16-17:30 Urheilutalolla
Perjantaina 16:30-18:30 Cocks-Areenalla
Niina Salonen, p. 050 046 4734, niina.salonen@retta.fi
Pilvi Maliniemi, p. 044 261 4646, cloudnro9@hotmail.com
C09-pojat
Maanataina klo 18:30-20:30 Urheilutalolla
Tiistaina klo 16-18 Cocks-Areenalla
Torstaina klo 16-18 Cocks-Areenalla
Perjantaina klo 17:30-19:30 Urheilutalolla
Seve Eskola, p. 040 860 9432, seve.eskola@petesracing.com
B07-08-pojat
Maanantaina klo 17-19 Cocks-Areenalla
Tiistaina 18:30-19:30 Cocks-Areenalla
Keskiviikkona klo 18:30-20 Urheilutalolla
Perjantaina klo 17:30-19:30 Cocks-Areenalla
Maria Masalin, p. 044 369 7178, maria.masalin@gmail.com      
A04-06-pojat
Joukkue pelaa tällä hetkellä Miesten 1-Divisionaa ja A-junioreiden SM-sarjaa. Pelaajista osa pelaa ja harjoittelee myös miesten edustusjoukkueen mukana.

Kimmo Helander, p. 040 862 1606, kimmo.helander@kolumbus.fi  
A04-06-tytöt
Joukkue pelaa tällä hetkellä naisten ja A-junioreiden SM-sarjaa.

Kimmo Lähteenmäki, kimmo.lahteenmaki@gmail.com