OSOITE:
Käsipalloseura Riihimäen Cocks ry
Teollisuuskatu 16
PL 40
11101 Riihimäki


PUHEENJOHTAJA:
Jari Viita
jari(at)viita.fi
+358 500 480 744


JUNIORIVASTAAVA:
Roni Syrjälä
roni.syrjala(at)cocks.fi
+358 50 386 4255


EDUSTUSJOUKKUEEN PÄÄVALMENTAJA:
Kaj Kekki
headcoach(at)cocks.fi


 
 


KÄSISESKARI 2015-17  
Ahti Rogenbaum  
   


MINITYTÖT JA -POJAT 2013-2014  
   


F – pojat 12
Ilkka-Matias Peltola
ilkka.matias.peltola@gmail.com
 


E – pojat 11 D – tytöt 09-12
Riku Lappalainen Kaisa Kilpinen
riku.lappalainen@tekrila.fi kilpinen.kaisa(at)gmail.com


D – pojat 10  
Hanna Syrjänen  
044 779 4282  
hanna.lumpiola@gmail.com  


D – pojat 09 C – tytöt 07-08
Seve Eskola Liisa Halme
0408609432 liisa.halme2180@gmail.com
seve.eskola@petesracing.com  


C – pojat 08 B – tytöt 06
Maria Masalin  Teemu Nikkola
0443697178 teemu.nikkola(at)gmail.com
maria.masalin@gmail.com  
   
   


C – pojat 07  B – tytöt 05
Jarmo Jauhiainen  Anne Puustinen
0407612199 anne.puustinen(at)kotikone.fi
japij68@gmail.com  


B – pojat  
Sami Arvola  
Cocksp06@gmail.com  


A – pojat  
Kimmo Helander  
kimmo.helander@kolumbus.fi  
   


Akatemia pojat Cocks Naiset
Kimmo Helander Anne Tuomi
kimmo.helander@kolumbus.fi tuomenanne@gmail.com


Äijä – käsis Lady – Käsis
Timo Kilpinen Tiina Siika
040 167 8842 040 767 4166
t.kilpinen79(at)gmail.com tiina.siika(at)gmail.com