Maanantai 15.6. Paikalle 9.15
9.15-9.45 Leiri-info Leiri-info Leiri-Info Leiri-info
10.00-10.50 Jalkapallo Käsipallo Tossulätkä Yleisurheilu
11.00-11.50 Yleisurheilu Jalkapallo Käsipallo Tossulätkä
12.15-12.45 Lounas Lounas Lounas Lounas
13.00-13.50 Tossulätkä Yleisurheilu Jalkapallo Käsipallo
14.00-14.50 Käsipallo Tossulätkä Yleisurheilu Jalkapallo
14.50-15.00 Päivän päätös Päivän päätös Päivän päätös Päivän päätös
Tiistai 16.6. Paikalle 8.50
9.00-9.50 Käsipallo Tossulätkä Yleisurheilu Jalkapallo
10.00-10.50 Jalkapallo Käsipallo Tossulätkä Yleisurheilu
11.00-11.50 Yleisurheilu Jalkapallo Käsipallo Tossulätkä
12.15-12.45 Lounas Lounas Lounas Lounas
13.00-13.50 Tossulätkä Yleisurheilu Jalkapallo Käsipallo
14.00-14.15 Päivän päätös Päivän päätös Päivän päätös Päivän päätös
Keskiviikko 17.6. Paikalle 8.50
9.00.9.50 Yleisurheilu Jalkapallo Käsipallo Tossulätkä
10.00-10.50 Tossulätkä Yleisurheilu Jalkapallo Käsipallo
11.00-11.50 Käsipallo Tossulätkä Yleisurheilu Jalkapallo
12.15.12.45 Lounas Lounas Lounas Lounas
13.00-13.50 Jalkapallo Käsipallo Tossulätkä Yleisurheilu
14.00-14.15 Leirin päätös Leirin päätös Leirin päätös Leirin päätös
 

 

Ryhmä 1 Ryhmä 2 Ryhmä 3 Ryhmä 4
1 Noa Sinisalo Eeli Kilpinen Joona Jauhiainen Lauri Flinck
2 Jaakko Jauhiainen Matias Salmi Joona Aalto Sebastian Virtanen
3 Roope Aalto Ilaari Arsad Henry Öhman Topi Airaksinen
4 Miika Pasanen Luukas Huhtala Juho Nurminen Sini Salmi
5 Vili Kuikka Arvi Ollikainen Markku Pasanen Arttu Viitanen
6 Onni Pankakoski Leevi Aho Kalle Viita Anton Ojala
7 Jooseppi Siika Rafael Puustinen Urho Viita Hanna Honkonen
8 Kasper Kostjukovs Vilma Lahti Eemeli Laitaharju Patrik Kuikka
9 Veeti Nieminen Väinö Kokkonen Eelis Uotila Tomas Kuikka
10 Theerasak Thinchaturat Anni Karjalainen Miika Mäenpää Teemu Karjalainen
11 Eeka Salama Enna Salama Matias Vilenius Aaro Kilpinen
12 Charlotta Harju Jimi Räsänen Valtteri Niemimuukko Wili Vepsä
13 Konsta Keskimäki Eetu Nord Roni Berg Otto-Henrik Makkonen
14 Niko Kuussaari Severi Syrjälä Elias Ojala Meri Kultaranta
15 Juvankoski Miko Väinö Airaksinen Daniel Gadd Nanna Kuparinen
16 Aleksi Kannisto Herman Mäkipää Jasmin Peltoranta
17 Väinö Laine Nikita Tregubchenk
18 Mikael Vuori Patrik Puustinen
19 Jami Turja Kasper Viitanen
20 Henri Lahti
Leirin johto Ohjaat
Ringa Ropo 0440476220 Petri Koukkula Niina Koukkula Essi Pullinen
Tuukka Räihä 0458783544 Roni Syrjälä Jimi Pilvilä Noora Jakobsson
Nelli Kostekivi Jukka Peltonen Juuso Junnila