A – pojat päättivät kautensa kahteen tappioon
A-pojat Pe 20:45 Riihimäen Urheilutalo Cocks Dynamo Riihimäki 22-34
A-pojat Su 14:00 Karjaan SISU Arena BK-46 Cocks 47-14

B – pojilla jo 6 ottelun pisteputki
B-pojat La 14:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Gruvan Cocks 22-29

C – pojat 00 taistelee Final 4 paikastaan
C-pojat 00 Su 14:00 Helsingin Urheilutalo HIFK Cocks 17-39

C – pojat 01:llä vaikea Helsingin reissu
C-pojat 01 Su 12:30 Helsingin Urheilutalo HIFK Cocks Punainen 36-28

C – tytöt 00 tappio ja voitto pääkaupunkiseudulla
C-tytöt 00 La 13:30 Kauniaisten Palloiluhalli Grankulla IFK Cocks 31-20
C-tytöt 00 Su 14:35 Ruskeasuon Liikuntahalli 1 Dicken Blå Cocks 22-26

C – tytöt 01 lauantaina kauden toinen voitto ja sunnuntaina tappio
C-tytöt 01 La 12:15 Kauniaisten Palloiluhalli Grankulla IFK Cocks 17-22
C-tytöt 01 Su 12:15 Ruskeasuon Liikuntahalli 1 Dicken Cocks 24-9

D – pojat 02 punainen voittoon turussa, keltaisille niukka tappio Hangossa
D-pojat 02 La 15:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Cocks Punainen 15-23
D-pojat 02 Su 13:15 Hangon Urheilutalo HC HIK Cocks Keltainen 17-14

D03 poikien molemmat joukkueet hävisivät Paraisilla, punaiset voittoon Turussa
D-pojat 03 kilpasarja La 11:20 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Cocks Keltainen 19-15
D-pojat 03 kilpasarja La 12:40 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Cocks Punainen 22-11
D-pojat 03 kilpasarja La 16:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Cocks Punainen 12-25

E – pojat 04 haastajajoukkue kaatoi Atlaksen selvästi, HIFK kilpasarjassa kaatoi Cocksin
E-pojat 04 haastajasarja La 12:30 Kivimäen koulu Atlas Cocks 12-21
E-pojat 04 kilpasarja Su 16:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Cocks 26-12

KyIF parempi  E – tytöt 04 haastajasarhassa
E-tytöt 04 haastajasarja La 11:45 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Cocks T-04 16-8

F – pojat 05 voitoon haastajasarjan ottelussa
F-pojat 05 kilpasarja La 10:35 Helsingin Urheilutalo HIFK Cocks 18-22

F – tytöt 05 kärsi kaksi tappiota
F-tytöt 05 kilpasarja La 16:45 Karjaan SISU Arena BK-46 Cocks 24-4
F-tytöt 05 kilpasarja Su 11:10 Ruskeasuon Liikuntahalli 1 Dicken Cocks 14-8